Föremål som liknar byst Marmor
3415 BUST
marble, a boy. Length: 13 cm, height: 14 cm,
Sold: SEK 500
Sold den 15 april 2024
8050 BUST
marble. Height: 32,
Sold: SEK 1500
Sold den 11 juni 2018
8049 BUST
marble. Height: 32,
Sold: SEK 1000
Sold den 11 juni 2018
2221 BUST
Sold: SEK 300
Sold den 24 februari 2014
3012 BUST
marble, Madonna, signed, height: 32,
Sold: SEK 2100
Sold den 19 mars 2012
1347 Byst
på marmorsockel, metall, signerad, höjd: 19
Sold: SEK 300
Sold den 10 november 2008
7004 Byst
Sold: SEK 17500
Sold den 6 augusti 2007
1489 Byst
marmor nagg, höjd: 40
Sold: SEK 7400
Sold den 28 augusti 2006
7632 Byst
marmor, längd: 62, höjd: 85 (ej antik)
Sold: SEK 12000
Sold den 20 mars 2006